E-nekrologi

W naszej kulturze nekrologi to wciąż bardzo popularna forma służąca do informowania dalszych znajomych o nadchodzącej uroczystości pogrzebowej. W przeszłości nekrologi wieszano na słupach informacyjnych, blisko miejsca zamieszkania zmarłego lub publikowano w prasie codziennej. Współcześnie rodziny nadal wybierają takie tradycyjne formy, jednak uzupełniają przekaz o nadchodzącym pogrzebie poprzez e-Nekrolog. Czym jest dokładnie wirtualny nekrolog? 

e-Nekrolog Czechowice-Dziedzice 

W wyniku rozwoju technologii, jak i popularyzacji mediów społecznościowych, coraz częściej o najważniejszych informacjach dowiadujemy się z Internetu. Czytelnictwo prasy codziennej spada z każdego roku, dlatego tradycyjny nekrolog nie jest już tak skuteczny, jak jeszcze 10 lat temu. Dzięki e-Nekrologom, które oferujemy naszym klientom, każda osoba z łatwością może udostępnić w swoich mediach społecznościowych informacje na temat tego, kiedy odbędzie się uroczystość żałobna. Nasze wirtualne nekrologi są wyjątkowo estetyczne.

W przypadku pogrzebów wyznaniowych wyświetla się symbol krzyża i lilii, pogrzebom świeckim dedykujemy symbol kiru. Każdy nekrolog zawiera informacje: 

  • imię i nazwisko,
  • datę urodzin i śmierci, 
  • wiek, 
  • miejsce mszy pogrzebowej (w przypadku pogrzebów wyznaniowych) 
  • miejsce uroczystości żałobnej. 

Każdy e-Nekrolog ma również odnośnik do mapy, co jest dużym ułatwieniem dla osób spoza miasta, w którym ma odbyć się pogrzeb. Ponadto za pomocą jednego przycisku każdy nekrolog można umieścić na tablicy w mediach społecznościowych lub wygenerować treść SMS, którą następnie można rozesłać znajomym.

Mamy nadzieję, że taka forma ułatwi Państwu konieczność informowania dalszych znajomych o nadchodzącej uroczystości żałobnej. 

E-nekrologi Zakład Pogrzebowy Bielach

Zapraszamy do obejrzenia e-nekrologów.