Kosmetyka i ubrania

Misją naszego zakładu pogrzebowego jest organizacja godnych uroczystości pogrzebowych. Zależy nam na sprawnym załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych, zorganizowaniu oprawy oraz przygotowaniu Zmarłego do Jego ostatniej drogi. Dlatego współpracujemy z doświadczonym tanatokosmetykiem, który wykona makijaż pośmiertny. Celem takiego makijażu jest zatuszowanie zmian pośmiertnych. Tym samym rodzina może w spokoju pożegnać się nad trumną.

Dbamy nie tylko o wygląd, ale również ubiór. Dlatego rodzina może dostarczyć ubranie, w którym ich bliski ma zostać pochowany. W biurze naszego zakładu dysponujemy również szeroką ofertą dewocjonaliów pogrzebowych: różańce, książeczka do nabożeństwa lub święte obrazki, które mogą zostać umieszczone w dłoniach osoby zmarłej. Na prośbę rodziny możemy umieścić w dłoniach również elementy codziennego użytku jak okulary, długopis lub nawet telefon.

Kosmetyka i ubranie dla zmarłego w Czechowicach-Dziedzicach

Ubrania dla zmarłych oraz tanatokosmetyka na terenie Czechowic-Dziedzic. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości szczegółów.