MOBILNE BIURO

Pomoc rodzinom w żałobie to dla zakładu pogrzebowego wypełnienie obowiązków zawodowych, które powinny być świadczone zawsze z wielką kulturą osobistą, powagą i empatią. Dlatego pracownicy firmy pogrzebowej, wchodzący w kontakt z rodziną, która straciła Bliską Osobę, powinni odznaczać się nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale także zestawem najlepszych ludzkich cech charakteru.

Rodzina Zmarłego, podejmując decyzję o powierzeniu pogrzebu konkretnemu zakładowi pogrzebowemu, powinna mieć pewność, że zostanie otoczona profesjonalnym wsparciem, ale także ludzkim zrozumieniem i współczuciem. Na to zawsze mogą liczyć Klienci firmy BIELACH, przybywający do biura naszego zakładu pogrzebowego w Czechowicach-Dziedzicach.

Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zawsze możliwe jest, aby bliscy zmarłego, organizujący jego pogrzeb, dotarli osobiście do siedziby zakładu pogrzebowego. Na przeszkodzie mogą stanąć czynniki zarówno obiektywne, jak wiek, niepełnosprawność, choroba czy odległość geograficzna, jak też czynniki subiektywne, jak chociażby złe samopoczucie psychiczne związane z przeżywaniem żałoby.

Zakład Pogrzebowy BIELACH daje mieszkańcom Czechowic-Dziedzic i okolic możliwość skorzystania z usługi mobilnego biura, w ramach którego oddelegowany pracownik dotrze na miejsce wskazane przez Państwa i tam, w atmosferze spokoju, będzie można dokonać niezbędnych ustaleń.

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem wizyty pracownika Zakładu Pogrzebowego BIELACH, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, który jest możliwy przez całą dobę. Numery telefonów do naszej firmy w Czechowicach-Dziedzicach to: 668 136 014 lub 32 215 22 31.