Sprowadzanie zwłok

Śmierć bliskiej osoby zawsze wiąże się ze smutkiem i ogromnym bólem. Konieczność sprawdzenia zmarłego z zagranicy również potęguje stres związany ze wszystkimi formalnościami. W zakładzie pogrzebowym Bielach w miejscowości Częstochowice-Dziedzice realizujemy międzynarodowy przewóz zwłok. W Państwa imieniu przejmiemy na siebie wszystkie formalności po stronie polskiej, jak i zagranicznej. Zadbamy o sprawne złożenie wszystkich dokumentów oraz przewóz ciała w wyznaczonym terminie. Dysponujemy odpowiednią kadrą doświadczonych kierowców oraz nowoczesnymi karawanami, które przystosowane są do międzynarodowego przewozu zwłok.

Zleć międzynarodowy transport zwłok

Międzynarodowy transport zwłok można zlecić telefonicznie pod numerem telefonu 668-163-014 lub w biurze naszego zakładu przy
ulicy Niepodległości 43.

Pomoc w formalnościach

Nasza firma pogrzebowa Bielach zajmuje się wszystkimi formalnościami pogrzebowymi, uzyskaniem pozwoleń oraz niezbędnych zgód. Zawsze postępujemy zgodnie z rygorystyczną literą prawa i zasadami międzynarodowego przewozu.

Przewóz osoby zmarłej

Zgodnie z ustaleniami z rodziną organizujemy przewóz zwłok do wybranej miejscowości. Pozostajemy w stałym kontakcie, stale informując o przebiegu eksportacji.

Transport zmarłych Bielach Czechowice-Dziedzice

Usługa transportu zmarłych na terenie Czechowic-Dziedzic, a na życzenie całej Polski i zagranicy. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości szczegółów.