rodzinna firma z tradycjami

ZAKŁAD POGRZEBOWY BIELACH


Na rynku usług pogrzebowych działamy od 1991 roku.


HISTORIAPomysłodawcą świadczenia usług pogrzebowych był Lucjan Bielach. Stworzył nowoczesny zakład pogrzebowy, z usług którego korzystali głównie mieszkańcy Czechowic-Dziedzic i okolic. Z czasem ojciec przekazał swą pasję synowi. Łukasz Bielach nie tylko unowocześnił zakład, ale również poszerzył jego ofertę. Zespół Zakładu Pogrzebowego Bielach tworzą ludzie
z odpowiednim doświadczeniem i wiedzą.
Stale ją poszerzają na różnego rodzaju szkoleniach branżowych. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych usług.
Nasz wykwalifikowany personel jest w stanie wysłuchać, doradzić oraz znaleźć najbardziej dogodne rozwiązania, które sprawią, że ceremonia żałobna Państwa Bliskich będzie przygotowana dokładnie tak, jak Państwo pragną, aby się odbyła.

MISJAOd samego początku naszej działalności realizujemy misję kulturalnej i godnej organizacji oraz obsługi zapewniając Rodzinom po stracie Bliskiej Osoby wszelkie niezbędne usługi pogrzebowe. Przez ten czas organizowaliśmy pogrzeby zgodnie z obrządkiem katolickim, świeckim, jak i charakterystycznym dla innych wyznań. Zajmujemy się również organizacją pogrzebów z kremacją.
Wspieramy rodziny podczas przeżywania ostatniej drogi Bliskiej Osoby. Dopełniamy wszelkich formalności dotyczących ceremonii pogrzebowych. Odciążamy naszych klientów z realizacji tych trudnych obowiązków, dzięki czemu mogą
w niezakłócanym spokoju pożegnać Bliską Osobę.

CO MOŻEMY
DLA CIEBIE ZROBIĆ?


Profesjonalny i doświadczony personel naszego zakładu pogrzebowego zapewni wszystko,
co potrzebne podczas uroczystości. Z pieczołowitością dbamy o każdy szczegół, by zapewnić Państwu komfort i spokój ducha.

Dokładamy wszelkich starań, aby w tych trudnych dla Państwa chwilach stanowić oparcie
i służyć pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Mogą się do nas Państwo zwracać ze wszystkimi zleceniami – między innymi z prośbą o eksportacje ciała Zmarłego do chłodni. Odpowiemy na wszelkie pytania
oraz wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.


Zdajemy sobie sprawę, że kilka dni, które mijają od śmierci i służą oczekiwaniu
na uroczystości pogrzebowe, powinny być czasem, w którym Rodzina Zmarłego przygotowuje
się do ostatniego z Nim pożegnania. Dlatego zapewniamy, że nasza obecność w tych chwilach jest zawsze kompetentna, ale i dyskretna. Wykonujemy nasze obowiązki zawodowe tak, aby mieli Państwo pewność naszej obecności – sprawnej, uważnej i pełnej szacunku – która się nie narzuca, ale jest zawsze tam, gdzie i kiedy Państwo jej potrzebują.

W większości przypadków koszty pogrzebów w naszym zakładzie jesteśmy w stanie pokryć z zasiłku pogrzebowego ZUS. Więcej informacji znajduje się w naszej zakładce poradnikowej.